Reference

Velmi Katku doporučuji všem, kdo se chtějí zdokonalit v jazycích. S přehledem nejlepší lektorka, kterou jsem za 7 let u korporace měl. Téměř 100% docházka mluví za vše, opravdu radost s Vámi spolupracovat. Děkuji za vše!

Robert Jaško


Lekce s Katkou uteče jako nic. Může za to jednak její osobnost  Katka je velice přátelská a komunikativní, jednak samotné složení lekce. To může student samozřejmě ovlivnit, ale pokud to nechá alespoň částečně na Katce, může se těšit na pestrou škálu aktivit, her, komunikačních cvičení i samotného klábosení". A pokud student není proti domácím úkolům, čekají ho zajímavé krátké filmy, rébusy a spousta aktivit. Ale není to jen" hraní. Katka se důsledně věnuje všem studentovým slabým místům, čímž pak mizí navyklé chyby a upevňuje se slovní zásoba. Katka je důvod, proč mě začalo bavit mluvit anglicky :)

Mgr. Eva Seitlová

 

Když jsem dorazila po hodině domů, můj osmnáctiletý syn se mě ve dveřích ptá: „Byla jsi na angličtině? Celá zase záříš!“ Mockrát Vám za všechno děkuji, škoda, že nemám více času se angličtině věnovat, moc mě baví a to je hlavně Vaše zásluha. Těším se na další setkání. Úžasná lektorka, prima kolegové studenti, bezvadná atmosféra. Děkuji :-)

Ines Sanetrníková

 

Někteří budou se mnou souhlasit, že na základní škole z hodin angličtiny měli trauma jako já. Neschopnost učitelů a těžká doba po převratu ve mně zanechala nechuť  a odpor učit se anglicky.
Tomu tak bylo až do minulého roku, než jsem potkal slečnu Cimalovou. Je to první lektorka angličtiny, ke které jsem chodil velice rád a na hodiny jsem se těšil… nemluvě o tom, že jsem se i připravoval. Angličtina hravou formou a úroveň vedení výuky mě nenásilnou formou naučila to, co jsem za  20 let nepochopil. Pokud váháte, tak se zkuste alespoň na jednu hodinu obětovat… myslím si, že je to výborná investice.

 Martin Hlavička

 

Katka má vždy spoustu různých her a zábavných cvičení, při kterých člověk musí mluvit, i kdyby nechtěl :). Zároveň po hodině není unavený, právě naopak  po celodenní práci jsem se na hodině angličtiny vždy příjemně probrala a osvěžila. Častokrát se mi po skončení lekce ani nechtělo přestat mluvit anglicky. Jako lektor je Katka velmi vstřícná a milá a zároveň taky důsledná. Je radost se s ní učit. So no doubt that you and your English will like it! :)

 Mgr. Simona Pracná

 

Katka rozmluví jak stydlíky, tak i zatvrzelé pesimisty jako jsem já... „kteří se přece nikdy nemůžou anglicky naučit, vím ne, se to učím už takovejch let, ale že to po několika hodinách řeknou anglicky, jim skoro ani nedojde :). Na vás je jen chtít a udělat první krok, Katka vás pak nenásilnou a hravou formou dovede k vysněnému cíli.

Antonín Horák

 

S kurzem jsem velice spokojena. Naprosto naplnil mé očekávání, a dokonce jej daleko předčil. Učila jsem se anglicky mockrát, ve škole a v jiných kurzech, někdy byl učitel fajn, někdy méně, ale takový zápal a nadšení a hlavně schopnost strhnout studenty k práci, jsem zažila poprvé. Jestli jste na tom stejně jako já (věčný začátečník :-D) jenom vám Kačku můžu velice doporučit... posune vás dál. Moc ti děkuju Kači, za pevné nervy!

 Martina Šťastná

 

Angličtina s Katkou mě bavila. Učení probíhalo nenásilnou a zábavnou formou, takže nešlo o žádný dril, ale bylo možné se odreagovat od každodenních starostí. Pro každého má Katka pečlivě připravený individuální výukový plán podle toho, co komu vyhovuje a co se chce naučit. Já jsem chtěla hlavně hodně mluvit a procvičit si slovní zásobu, nicméně ani gramatiku jsme nevynechaly a bylo to pro mě velmi přínosné. Katka je milá a vstřícná a neformálním způsobem dokáže rozpovídat snad každého :) Člověk se s ní nemusí bát mluvit a nepochybuji o tom, že vymyslí plán i pro nejnáročnějšího studenta.
 Mgr. Tereza Kabeláčová

 

Měla jsem již několik lektorů angličtiny, protože to má práce vyžadovala, ale nikdy jsem nebyla tak spokojená jako s paní Varhaníkovou. Skupinová angličtina mi velmi pomohla při návratu do práce po mateřské. Výuka probíhala zábavnou formou a těšila jsem se na každou hodinu. Díky skupině jsem i ztratila ostych mluvit před lidmi. Mohu jen doporučit! Děkuji za všechno.

Libuše Jurásková