Reference

Všichni studenti mají možnost zaslat mi referenci, ve které hodnotí svou spokojenost či nespokojenost s výukou. Tyto reference pak s jejich souhlasem publikuji na této webové stránce. 

 

Když jsem dorazila po hodině domů, můj osmnáctiletý syn se mě ve dveřích ptá: „Byla jsi na angličtině? Celá zase záříš!“ Mockrát Vám za všechno děkuji, škoda, že nemám více času se angličtině věnovat, moc mě baví a to je hlavně Vaše zásluha. Těším se na další setkání. Úžasná lektorka, prima kolegové studenti, bezvadná atmosféra. Děkuji :-)

Ines Sanetrníková

 

Lekce s Katkou uteče jako nic. Může za to jednak její osobnost  Katka je velice přátelská a komunikativní, jednak samotné složení lekce. To může student samozřejmě ovlivnit, ale pokud to nechá alespoň částečně na Katce, může se těšit na pestrou škálu aktivit, her, komunikačních cvičení i samotného „klábosení". A pokud student není proti domácím úkolům, čekají ho zajímavé krátké filmy, rébusy a spousta aktivit. Ale není to „jen" hraní. Katka se důsledně věnuje všem studentovým slabým místům, čímž pak mizí navyklé chyby a upevňuje se slovní zásoba. Katka je důvod, proč mě začalo bavit mluvit anglicky :)

Mgr. Eva Seitlová

 

Katka má vždy spoustu různých her a zábavných cvičení, při kterých člověk musí mluvit, i kdyby nechtěl :). Zároveň po hodině není unavený, právě naopak  po celodenní práci jsem se na hodině angličtiny vždy příjemně probrala a osvěžila. Častokrát se mi po skončení lekce ani nechtělo přestat mluvit anglicky. Jako lektor je Katka velmi vstřícná a milá a zároveň taky důsledná. Je radost se s ní učit. So no doubt that you and your English will like it! :)

 Mgr. Simona Pracná

 

Angličtina s Katkou mě bavila. Učení probíhalo nenásilnou a zábavnou formou, takže nešlo o žádný dril, ale bylo možné se odreagovat od každodenních starostí. Pro každého má Katka pečlivě připravený individuální výukový plán podle toho, co komu vyhovuje a co se chce naučit. Já jsem chtěla hlavně hodně mluvit a procvičit si slovní zásobu, nicméně ani gramatiku jsme nevynechaly a bylo to pro mě velmi přínosné. Katka je milá a vstřícná a neformálním způsobem dokáže rozpovídat snad každého :) Člověk se s ní nemusí bát mluvit a nepochybuji o tom, že vymyslí plán i pro nejnáročnějšího studenta.

 Mgr. Tereza Kabeláčová

 

Měla jsem již několik lektorů angličtiny, protože to má práce vyžadovala, ale nikdy jsem nebyla tak spokojená jako s paní Varhaníkovou. Skupinová angličtina mi velmi pomohla při návratu do práce po mateřské. Výuka probíhala zábavnou formou a těšila jsem se na každou hodinu. Díky skupině jsem i ztratila ostych mluvit před lidmi. Mohu jen doporučit! Děkuji za všechno.

Libuše Jurásková

 

S kurzem jsem velice spokojena. Naprosto naplnil mé očekávání, a dokonce jej daleko předčil. Učila jsem se anglicky mockrát, ve škole a v jiných kurzech, někdy byl učitel fajn, někdy méně, ale takový zápal a nadšení a hlavně schopnost strhnout studenty k práci, jsem zažila poprvé. Jestli jste na tom stejně jako já (věčný začátečník :-D) jenom vám Kačku můžu velice doporučit... posune vás dál. Moc ti děkuju Kači, za pevné nervy!

 Martina Šťastná