Nabídka výuky

Online výuka

Veškerá výuka nyní vzhledem k epidemiologické situaci probíhá online. Je to výborný způsob, jak se bezpečně učit cizí jazyk. Nejste závislí na bydlišti lektora, nikdo nikam nemusí dojíždět a složitě hledat parkovací místo. Lektor i student tak ušetří spoustu času. Ve smluvenou hodinu se jen z pohodlí domova či kanceláře připojíte na Skype, Zoom či podobnou aplikaci a výuka může začít. Při této formě výuky Vám navíc mohu aktuálně psát do chatu různé poznámky, slovíčka, odkazy atd., po hodině si pak vše můžete rovnou vytisknout. 

Někteří mí studenti se této formy výuky ze začátku obávali. Pak ji vyzkoušeli a už nechtějí nic jiného. Určitě se tedy nebojte tento způsob vyzkoušet!

Výuku vedu buď přímo já, nebo některá z lektorek z mého týmu, se kterými spolupracuji. Lektorky do svého týmu pečlivě vybírám tak, abychom sdílely podobný hravý a přátelský přístup k výuce a umožnily tak co nejvíce studentům učit se cizí jazyk s radostí.

 

Individuální online lekce

Individuální výuka je výhodná v tom, že se Vám lektor může plně věnovat, soustředí se pouze na Vás a může lépe připravit materiály, které Vám budou vyhovovat. Nemusíte se přizpůsobovat tempu nikoho jiného, sami si můžete určovat, které oblasti jazyka Vás nejvíce zajímají a které aktivity se Vám líbí.

Cena: 500 Kč/60 minut

Online lekce ve dvojici

Výuka ve dvojici je oblíbenou variantou individuální výuky. Je vhodná například pro klienty, kteří chtějí studovat jazyk s kamarádkou/kamarádem a zbavit se tak ostychu z jazyka v příjemném a známém prostředí. Navíc lze v těchto hodinách použít aktivity, které nelze uplatnit při individuální výuce. Ačkoliv jste při výuce dva, stále se Vám dostává velkého množství pozornosti a hodiny lze přizpůsobovat Vašim potřebám.

Cena: 550 Kč/60 minut (275 Kč na každého studenta)